Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz na stravu

Zdravim mám možná velký problém koupiíl jsem si mládě užovky červené mám jí už týden a do zveráče ji dovezli o týden dříve a od té doby nejedla co stim mám dělat.

Zase bych to neuspěchal a klidně ji ještě zkusil dát týden dva na rozmyšlenou, je zbytečné ji stresovat násilným krmením, když si možná za pár dní vezme sama, přeci jen si prožila dvojí změnu prostředí, tak se musí trochu rozkoukat. Nevíte jestli před tím ve zverimexu nebo u chovatele žrala? Jinak existuje pár fint na rozkrmení (nechat přes noc s holetem hada v malé krabičce, naříznutí holete atd.). Může to být i nevhodnými teplotami (nízké nebo vysoké), stresem (absence úkrytu) apod.