Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co chovat v teplém půdním bytě?

Dobrý večer, chtěla bych Vás zkušené poprosit o radu:-| Bydlím v půdním bytě, kde bývá i 34 stupňů. Rybičky mi postupně umřely. V předchozím bytě jsem chovala také vodní želvy. Ptám se, jaké byste mi poradili zvířátko(jsem alergik a rybky jsou kvůli vysoké teplotě pasé),na víkendy jezdím na chatu. Nejsem si jistá zda by bylo vhodné např,such.želvu převážet. Na hady ráda koukám v zoo,ale doma ne,děkuji). Zkušenosti s ještěrkama zatím nemám, krmí se denně, které jsou nejvhodnější pro začátečníky? Děkuji předem za radu:))

Dobrý večer. S tím převážením, jsem myslela vpřípadě- že by to byla želva ,že bych ji vozila na víkend ven na chatu-zahradu.

Moc ráda bych doma měla něco živého, ale přes léto je to jak ve skleníku. Nechci, aby zvíře trpělo,tak se raději ptám. Spíše bych se přikláněla k převážně býložravému, co by se v dospělosti krmilo 3x,4x týdně a aby to nemělo 2metry:-/...je to příliš? Vzhledem k alergiím mám výběr bohužel omezený.

Děkuji za odp. Když se mi nedávno bratr přiznal, jak mi hlídal psa...::)tak bych se trošku obávala)

Ještě xkrát popřemýšlím o společníkovi za sklem, unáhlovat se nebudu, všechno zvážím. Musíse mi v hlavě usadit všechny ty články, které jsem přečetla:i: