Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svícení hadovi

Dobrý den, mám asi půlroční mládě korálovky sedlaté a chtěla bych se zeptat jestli se má na noc světlo zhasínat bo nechat rozsvícené když vlastně ona žije v noci...děkuji za odpověd

svícení v noci je hloupost, když chceš hada pozorovat stačí trochu zastínit lampičku. Když světlo není moc ostré nijak navadí. Co se týče vytápění já osobně mám raději topné desky a kabely, ale vetšina kolegů se mnou nesouhlasí a tak to nikomu nenutím. už se to tu myslím párkrát řešilo.

Opet, jak pise krokodyl, zarivka je tam naprd - hadi nemaji tak velkou potrebu (jak kterej) UV, tedy lepsi a levnejsi je pro ne zarovka. Navic, pomoci zarovky spachate gradient tepla, takze si hadice bude moc pekne vybrat, kde je ji akorat. To ze vyleza v noci je normalni a nejlepsim resenim je osvetleni v mistnosti - tlumeny zdroj jim nevadi a lezou jak dive - taky je ted mam zalezle a vylezou az vecer :)
VH