Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co poridit do terarka

Dobry den.Chtel bych se zeptat sli by do stare skrine o rozmerech delka120 hloubka60 a vyska cca150cm agamy vousate nebo neco podobneho (muze byt i had)?jedina moje starost je kuli vlhkosti ale lidi hodne vyrabej terarka ze starych skrini tak nevim.Predem dekuji za odpovedi.

uz se to tady resilo ta montazni pena... Urcite potrebuje nejakou povrchovou upravu protoze casem oxiduje a zacina se drolit.. Takze bud lepidlo na obkladacky a nebo epoxid... Super zpusob na tera stenu je montazni pena kterou vystrikame hrube tvary steny, do ni zapustime akvaristicke kosicky na rostliny...Necha se vytvrdnout a potom popatlame cernym silikonem na ktery se nanasi lignocel.....Je to drazsi zpusob, ale vypada to fakt perfektne co jsem videl...Dobre je do te peny zapustit ruzne koreny z raselinist atd:)