Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co poridit do terarka

Dobry den.Chtel bych se zeptat sli by do stare skrine o rozmerech delka120 hloubka60 a vyska cca150cm agamy vousate nebo neco podobneho (muze byt i had)?jedina moje starost je kuli vlhkosti ale lidi hodne vyrabej terarka ze starych skrini tak nevim.Predem dekuji za odpovedi.

Osobně nemám montážní pěnu v oblibě a nikdy jsem s ní nedělal. Mám pocit, že agamy a především cvrčci by ti jen obarvenou pěnovou stěnu zničili, zřejmě ji bude třeba natřít ještě něčím tvrdším (lepidlo na obkladačky) a pak teprve barvit (balakryl, matný).

Určitě taky, i když tyhle rozměry jsou spíše pro šplhavější zvířata, tak 1 - 2 kusy hroznýšů menší formy, by se tam také vešli, bylo by vhodné pro lepší využití prostoru, pro ně vytvořit různé police nebo terasy a použít větší silnější větve. Hroznýšovec duhový je poměrně striktně pozemní a tu výšku by nevyužil.

uz se to tady resilo ta montazni pena... Urcite potrebuje nejakou povrchovou upravu protoze casem oxiduje a zacina se drolit.. Takze bud lepidlo na obkladacky a nebo epoxid... Super zpusob na tera stenu je montazni pena kterou vystrikame hrube tvary steny, do ni zapustime akvaristicke kosicky na rostliny...Necha se vytvrdnout a potom popatlame cernym silikonem na ktery se nanasi lignocel.....Je to drazsi zpusob, ale vypada to fakt perfektne co jsem videl...Dobre je do te peny zapustit ruzne koreny z raselinist atd:)