Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burzy

Ahoj.. poprve pujdu na burzu tak bych se chtela zeptat jestli se tam daji koupit hezka vybavena teraria a priblizne jak se pohybuje cena?napr.80.40.40.jsou tam levnejsi nez ve zverimexech a tak?DEKUJI ZA ODPOVED:-)

ahoj:-D, chystam se teda tuto sobotu jet na tu burzu do ostravy:-). dost se tam tesim, chci si tam koupit ty terarka a tak se vas chci zeptat, jestli si mam uz dopredu koupit teplomer, kvetinac a takove ty doplnky nebo to tam vsechno bude?dekuji za odpoved, a jinak chysta se tam z vas nekdo?