Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš na úprku......???

Co to prosím může znamenat - můj hroznýš se plazí po terárku děsnou rychlostí a vše co mu přijde do cesty demoluje a shazuje jakoby jančil či něco hledal...
Žral před týdnem,teplota a vlhkost v pohodě snad jen se bude asi brzy zakalovat.Jinak jsem na něm kromě toho rychlého plazení žádné jiné natož nekoordinovné pohyby nespozoroval...
Děkuji za odpovědi.J.

Žral před týdnem

A bylo to vydatně? Tohle přesně teď dělá moje tmavka a důvod je jedinej. Je to rozežraná popelnice která by pořád žrala a tak neustále šmejdí. V klidu vydrží jen den nebo dva po krmení.....je ve vývinu :))

teplota a vlhkost v pohodě

Co si pod tím lze představit?

Sice nepíšeš jaké jsou přesně podmínky chovu a jak je tvůj hrozna starej a velkej a jak velkou kořist před tím týdnem dostal, osobně si ale myslím, že to "cestování" je z "hladu". Ovšem pozor na překrmování, čím víc a častěji budeš krmit, tím bude apetit hada větší a to může mít neblahé následky. I když si had potravu "nutí", měl by mít chovatel více rozumu než on ;-)

Hroznýš je starý rok a půl.Asi ti fakt bude z hladu ovšem v uvozovkách.
Před týdnem dostal 2 odstavené potkánky.
Podmínky chovu teplota den 25 - 30 stupňů,noc okolo 20,vlkost cca 60%.
Krmení potkani ,křečci.¨krmná zvířata si dokrmuji doma kvalitní stravou pícniny,zelenina atd...