Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš na úprku......???

Co to prosím může znamenat - můj hroznýš se plazí po terárku děsnou rychlostí a vše co mu přijde do cesty demoluje a shazuje jakoby jančil či něco hledal...
Žral před týdnem,teplota a vlhkost v pohodě snad jen se bude asi brzy zakalovat.Jinak jsem na něm kromě toho rychlého plazení žádné jiné natož nekoordinovné pohyby nespozoroval...
Děkuji za odpovědi.J.

Hroznýš je starý rok a půl.Asi ti fakt bude z hladu ovšem v uvozovkách.
Před týdnem dostal 2 odstavené potkánky.
Podmínky chovu teplota den 25 - 30 stupňů,noc okolo 20,vlkost cca 60%.
Krmení potkani ,křečci.¨krmná zvířata si dokrmuji doma kvalitní stravou pícniny,zelenina atd...