Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myši

Už jsem se poučila a nejdříve si pročetla většinu vláken a zadala spoustu různých frází do vyhledávače, ale odpověď jsem nenašla. Jaký je rozdíl mezi jednotlivými stádii (kromě velikosti)? Co znamená, že je myš odstavená a kdy je vhodné toto stadium používat ke krmení? Děkuji za odpovědi :)

bylo to ve zverimexu ..... koupil jsem to jen jednou. Mám krajtu královskou .... já ty myšiska vlastně nechcu množit ale jen udržet na živu. Bydlím na vesnici a když jedu do města tak se stane že tam ty myši nemají :-/. Tak jsem koupil do zásoby.... (ptal jsem se v našem "jzd" ale žádné zrní nemají (že už se jim to nevyplatí pěstovat)). Zatím myši dostávají chleba, sem tam rohlík (ten jim jede), nějakou tu psí granulku, a ořechy + kousek špeku...... prostě výjmečně nějaké dobroty.

Na Moravě bylo vždycky zrna dost, ne?;-) Pouhé udržení myší bohatě zajistí pšenice (do 5,- Kč/kg), tvrdé pečivo a trocha zeleného na přilepšenou. Pro odchov lze občas obohatit živočišnou složkou. Myší granule jsou k dostání za cca 15-20 Kč/kg (50 kg pytel) podle typu a výrobce, např. Eypi (Ostrava) aj.