Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úbytek na váze

Dobrý den, mám doma suchozemskou želvičku(želva čtyřprstá) a poslední dobou začala hubnout....Stále dostává podobnou potravu-směs jetele, pampelišky, jitrocel a jiné byliny, čínské zelí, mrkev, ...., trochu ovoce. K tomu sypu práškové vitamíny a sépiovou kost. Želvička je stále aktivní, pohybuje se normálně, krynýř má stále tvrdý, vylučuje normálně. Musím dodat, že želvička má předkus a již veterinář nám sdělil, že by mohla v budoucnu mít problémy s příjmem potravy. Prosím, nemáte někdo podobnou zkušenost anebo radu?děkuji

Tak včera proběhlo vážení.....A musím se všem omluvit za poplach....Od posledního vážení(před měsícem) dokonce přibrala 20gramů....:))
Ale nějak se mi to nezdá..... Opravdu na nohách má viditelně méně svalové hmoty....Asi jí narostl krunýř.Bohužel jsem ho předtím neměřila.
Myslíte, že se nemám bát, když při šířce plastronu 8cm a délce 8,5cm váží 230gramů? Kolik by měla takto velká želva asi tak vážit?