Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte prosím....zimování

Potřeboval bych prosim poradit, kdy je vhodné želvu zazimovat a jak to nejlépe provést. A také sem se chtěl zeptat, jestli je možné od mala (třeba dva roční kusy) chovat dvě želvy různého pohlaví v jednom teráriu.

diky moc za rady......

loading...

graeca -pokud se jedná o nejbeznejší ibery, tak bezne okolo 30cm
marginata - bezne pres 30cm
hermanky - bezne boettgeri vetsinou okolo 25cm

zmínené míry platí pro samice, samci jsou mensí, vsechny zmínené druhy mají i poddruhy(lokality), které dorůstají menší velikosti (marginata - weissingeri, hermanni hermanni, greaca -vetsina afrických poddruhu v cele s nominatkami + dalsí) , stejne tak jsou jedinci nebo lokality kde vyrostou více