Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lechtání?

Dnes jsem měl moji malou krajtu venku z terárka (jako každý den). Hladil jsem ji na "krku" (prostě za hlavou) a začala ten "krk" zdvíhat (udělala takový oblouk na krku)......... prostě jako kočka se začne hrbit směrem k ruce (při hlazení) tak to udělala i moje krajta. Je možné že jí to dělá dobře nebo že ji to lechtá? (protože to tak vypadalo). Je to možné?

No co se týč sharkie,tak souhlasím tady s většinou,ale na druhé straně je fakt vidět, že svý hádě miluje a to se cení:-).
Co se týče těch reakcí háďat na podněty,tak třeba mám na můj vkus hrozně zvědavý užovky ( bimaculaty ).Vždycky když jdu k terárku blíž,tak obě vystrčí hlavy z úkrytu a valí ven mrknout co se děje. Když otevřu terárko a dám ruku dovnitř,tak vylezou a začnou ji opatrně zkoumat ( ne zase tak, že by přilezli a začli na ni lézt),ale ještě jsem tak nebojácný kousky doma neměl.:-D samozřejmě pohyby nejsou nikaj prudký. Vtipné mi přijde, když je nějaká venku tak přiložím prst na sklo zvenčí a pomalu s ním jedu po skle, vždycky se plazí za tím prstem ( asi jí připomíná holátko:-D ), s rukou jsem to zkoušel i v terárku,a taky je dost zajímá:-D, ale nemám nervy na to, dotáhnout to až do konce.Že by se buď zakousli nebo jen ¨po ní nějak lezli):-). Máte někdo podobné zkušenosti?:-)