Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno strašilka - v zimě

ahojky
chtěla bych se zeptat jestli se strašilky přes zimu zazimovávají a nebo normálně nechávají v terárku jako přes léto ?mam jí teprve krátce asi tak dva měsíce a moc o ní ještě nevím ale dávám jí jíst malinové listí.
děkuju za odpověd

Ahoj, já mám pakobylky, ty nezimují. Jsou-li doma v teráriu vůbec nezaznamenají, že je venku zima a jelikož se mi v zimě maliník či ostružiník dost špatně shánějí, krmím je jahodníkem. Máme jahody na zahradě. A když je hodně sněhu, dávám ibišek. Ale záleží na druhu co máš, jestli to bude baštit.