Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon jemenský - potrava

ahojky lidišky
chtěla bych se zeptat kolik dávat malímu chamíkovi cvrčků a pak i dospělímu ? a jestli je mam vyválet ve vitamínech a ve skořápce najednou nebo jestli mam jedno ho vyválet ve skořápce a druhýho ve vitamínech(myslim tim jestli mam ty vitamíny s tou skořábkou smíchat dohromady nebo ne).
a jeste jsem slyšela že se maj vyválet v nastrouhaný mrkvi.
a jestli byste byly tak hodný a napsali mi jaké VŠECHNY vitamíny potřebuje.mocinky vám děkuji a nezlob te se že vás furt otravuju

Ahoj...Tak já třeba dávám tak 6cvrčků denně a 2velké kobylky.Mam 4měsíční samičku a je nanažraná:-DChovatel mi říkal že ji dával 20cvrčků denně ale přislo mi to moc.Já použivám reptivite a bohatě to podle mě stačí.Jinag cvrčkům davám mrkev myslím že je to lepší než je v tom válet.Doufám že jsem ti aspon trochu pomohla.ahoj

Zdravím. Já mám dva chamíky. Ten starší byl asi tak do šesti měsíců hrozně nenažraný. Klidně sežral 12 cvrčků a ještě se díval, že by si dal. Teď se zklidnil a stačí mu tak pět až šest dospělých cvrčků - teď má 8 měsíců. Pak mám ještě jednoho, tomu jsou čtyři měsíce a ten by pořád žral. Klidně si dá 10 cvrčků a 5 koníků. Víc mu radši taky nedávám. Co se týče vitamínů, tak používám taky reptivite, ale ještě vápník calcium 2:0. Jeden den vyválím ve vápníku, druhý den v reptivitu a tak dokola. Koníky dám občas bez posypu. Ono taky záleží jak starýho chamíka máš. Čím je menší, tím rychleji roste a potřebuje i víc vápníku.