Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inzerát

Co si myslíte o této firmě? Docela mě zaráží to množství druhů želv. - ŽELVA ČTYŘPRSTÁ,TESTUDO HORSFIELDII,6-8cm NZ 2005,1.900Kč,dospělé 10-12cm 2.200Kč,samice 2.900Kč, Testudo floweri, 9.900/pár a Testudo graeca 8.800/pár,Geochelone pardalis velikost 6-8cm NZ,2.500Kč,Geochelone carbonaria velikost 9-10cm NZ,2.900Kč,Geochelone gigantea,Pyxis planicauda,Pyxis arachnoides,Geochelone elegans,Malacochersus tornieri,matamaty Chelus fimbriatus,7-10cm NZ,3.500Kc,mláďata Podocnemys unifilis,cca. 8cm NZ,2.600Kc,Chelodina siebenrockie,2.000-5.000Kc,Chinemys reevesii NZ,290Kc,Teratoscincus przewalski 800Kc, Eublepharis macularius,ADULT,800Kc,Vipera lebetina turanica,dospělé,2.900Kč,nejbarevnější forma Nuratau,oranžovo modrá kresba,drobnější vzrůst,V. lebetina obtusa NZ06 1.900Kč,V. raddei NZ06 2.900Kč,N. melanoleuca NZ06 2.900Kč,dosp. 5.800Kč. Bitis gabonica rhinoceros 0,1 dospělá 3.900Kč a mnoho dalších druhů.Ceny za 1 kus + 5%DPH.Možno vyzvednout v Říčanech u Prahy nebo zasíláme spěšninou. Na e-maily a SMS zprávy neodpovídáme. B.A:R.-Reptofilia,s.r.o., tel.:605251439.

loading...

Já inzerátu naprosto věřím, jenom nevím, co si o této firmě myslet. V květnu jsem u nich v Říčanech byla. Je to ohromný areál, plný želv různých velikostí a druhů. Naprosto jsem nechápala, jak mohou zvládnout nakrmit stovky zvířat, která jsem viděla. A to jsem neviděla všechny prostory. Ale to množství bylo neskutečné ::)Kupovala jsem od nich Epicrates c.c., když jsem si vybírala kterého hada si vezmu, měla jsem pocit, že vybírám, kterého zachráním.:-/ Byli to caa roční zvířata, v malých krabičkách. O původu mi nebyli schopni říct ani Ň. Ale na druhou stranu, had byl a je v dobré kondici. Želvy měli spoustu jídla a vypadali na pohled krásně. Samozřejmě jako laik neposoudím kvalitu želv, ale měla jsem pocit, že zvířatama opravdu žijí - akorát nějak moc ve velkém!

Já si tam loni kupoval párek Boa Constictor a jsem spokojený bylo z čeho vybírat a daří se jim dobře slečna co tam pracuje byla ochotná dala mi rady sondou ověřila pohlaví a vše proběhlo OK.A pokud jde o to velké množství želv tak to jsem taky koukal měli je tam v bedýnkách na sluníčku rozložený jak jablka.Hold zaměstnanci se tam mají co ohánět.