Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Roztoči

Myslíte si, že roztoči škodící hadům se na hady mohou přenést i z krmných živočichů???

Právě, že mně už se to také jednou stalo. Ale na "ifauna" ze mě udělali "hovádko", co se o svůj chov nestará. A já terárka čistím denně a od té doby krmím jen mraženýma. Koupím živé, nechám si je "usmrtit" a pak šup s nima do mrazáku.
Pro jistotu od té doby chovám jen na novinách.

Roztočům se nevyhne žádný z nás. Dřív nebo později se s nimi setká každý. Pravda, pokud by se někdo o nádrže nestaral extrémně, může se s tímto neduhem setkávat častěji.
Pokud ovšem nechceme zvířata chovat ve sterilním inkubátoru, tu a tam zažijeme nějaké to nepříjemné překvapení.
Kvalitní zdroj krmných hlodavců je základ. Ale jak píšu nic není 100%.

Ale na "ifauna" ze mě udělali "hovádko", co se o svůj chov nestará.

dovolím si malé PR. Tohle by se Vám tady stát nemělo ;-)