Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno užovka červená

chci se zeptat na pár věcí, brouzdám tady po poradně a všude čtu že užovce červené se má rosit, nechávat v terárku tzv. vlhký roh, a pod. Já nevím, mám užovku už čtyři roky, je hodně přerostlá 198cm, ale celou dobu to nedělám, svléká se v poho, v jednom kusu, max. ji až se jí oči začínají zase rozjasňovat orosím, jinak mám terárko úplně suché.

Zkus svoje dotazy kolem užovky červené nějak specifikovat a opticky oddělovat. Případně kumulovat, ať se nám tady ty gutáty nehromadí. Jinak, dle mého, už toho tady, o užovce červené na poradně, dosti napsáno bylo. (GG)

Víme co to je.

Ale... tohle tu již bylo napsáno tolikrát, že psát to znova je nesmysl. Pokud neznáš ani ta nejzákladnější specifika hadího života a co víc, neumíš si potřebné informace ani vyhledat, je na pováženou, že jsi začal s poměrně náročným (časově, finančně, znalostně, dovednostně) koníčkem. Pročti si diskuzní příspěvky na téma užovka červená a leccos ti bude jasné.