Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nezodpovědný zverimex

Ahoj,tak mám tady recenzi na jeden zverimex v Praze. Nachází se v budově,kterou jistě všichni Pražáci znají. Flora na Vinohradech. Občas se tam zajdu podívat na opičky co tam mají už rok a nikdo je nechce koupit (nemaj svěrač a tak močí úplně všude) a mají tam i hady,mezi nimy dvě malé krajty královské. Občas je okouknu abych se ujistila,že ta moje je hezčí :-). Před týdnem jsem se tam objevila a jedna z nich lezla po skle a ta druhá byla naložená v misce s vodou. Napadlo mě jestli nemá parazity a dnes jsem se tam nachomejtla zas a nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Obě regiusky ležely u sebe,jedna v pořádku a druhá v katastrofálním stavu..Jedno oko promáčklé a zašpiněné pískem a druhé špatně svléklé.Po bližším zkoumání jsem zjistila,že po ní leze milion broučků-parazitů,až to vypadalo strašidelně.Když jsem na to obsluhu upozornila,tak jen mávla rukou a řekla,že o tom ví.Takové malinké nemocné krajty za tři a půl tisíce,to je nehoráznost..Proto vás na ten zverimex chci upozornit a varovat vás před ním.Počítám,že tam stejně nic kupovat nebudete protože ceny jsou stejně o třetinu vyšší než normálně...

ja osobne by som zo zverimexu nikdy nic nekupoval . . sak ty ludia co predavaju o tom prd vedia vecsinou a na tych premrstenych cenach sa mozem len smiat . . . tak ale ked je dakto pohodlny a nevie si zohnat z rozumnejsieho a kvalitnejsieho zdroja jeho problem . . . !