Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta Tmava

Zdravim vas chcel by som sa vas opytat na vlastnosti a poziadavky k chovu krajty tmavej a ci ju niekto odtialto chova.Mam moznost kupit 3,3m samca a vela o tmavke neviem.Dakujem za vase odpoved:-)

noo tak to hej a je strasne hruba ako tka na nu pozeram,co by si mi poradil hroznysa alebo tmavku??Viem ze hrozna je zivorody a ze niesu take problemy z mladatami a je ich viac ako u vajcorodych pytonov :) hmm mas krasne hady,hlavne tu tmavku heh :) kolko rokov chovas?