Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousata / nechce zrat

Ahoj, koupila jsem si pred tydnem dve male agamy, jedna krasne zere a roste, druha mi uz treti den nezere, vubec nevim co s ni, snazila jsem se ji i krmit, ale nic nechce, kdyz ji namocim tlamicku do vody tak se olizne, terarko maji dostatecne velike, maji vyhrivaci zarovku i uvb zarovku, ta druha klidne sezere i pet a vice cvrcku denne, davam jim i zelene, ale myslim ze ho ani jedna nezere, zkousela jsem volat i na veterianarni kliniku, ale nemaji tam nikoho kdo by mi pomohl az v pondeli a to mi pride pozde nemuzete mi nekdo neco poradit. dekuji L.

Měřila si jim tam teplotu, mě se zdá 60W žárovka dost na ty rozměry terárka, které jsi napsala. Já mám terárium 120dx50šx50v a na vyhřívání tam mám 40W spot žárovku a pod ní mám 42 stupnů, na chladný straně terárka je 24 stupnů. Místo namáčení čumáčku do vody, je obden poros, jestli jsou to mládata.