Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přehřátá želva

Prosím o radu. Koupili jsme si želvu vroubenou má 1 rok, ve zverimexu nám doporučili žárovku Sunlight 50W, po 10-ti dnech nám začala želvičkatak zvláštně hýbat všema končetinama, dříve to nedělala. Manžel dnes telefonoval o radu na veterinu. Řekli mu ať okamžitě žárovku vypneme, že je želva přehřátá a ať ji koupeme často ve vlažné vodě. Želvička dobře jí , přibírá na váze ale máme velký strach jestli už to nemůže mít nějaké následky. Moc prosím o radu Děkuji Hanka

Takže ještě jednou strašně moc děkujeme a omlouváme se za ty všechny dotazy. Tyto stránky jsem našla teprve dnes a psala vážně v obavách :-( jestli to není moc vážné poté, co nám řekl zvěrolékař. Takže během víkendu projdu všechny předcházející dotazy a odpovědi a kdyby nám ještě nebylo něco jasné , tak se ozveme. Děkujeme hlavně za Drobečka (naše želvička);-):-). Hanka s rodinou