Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elaphe Guttata (G.) samička a sameček

:-DAhoj pls mám otázečku chystám se dát dvě Elaphe Guttaty do jednoho teraria.Podle mne by to něčemu němělo vadit ale raději se optám. Bude vadit když bude Sameček a Samička v jednom terariu???Předem dík za odpověď a snahu
Změna kategorie, původně: Terahádanky (GG)

loading...

tak to zalezi na tom ako su stare.Mozes ich mat pokope ale mozes riskovat predcasne parenie.Ja mam tiez guttky pokope a bez mensich problemov si spolu nazivaju.Aj ked vela teraristov by mohlo protestovat.Nic okrem sparenia sa nemoze stat.Krmit vsak musis oddelene.;-) Moj kamos ma 4 guttky pokope a neni problem.