Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lamino pro želví stůl?

Zdravím a mám následujícíc dotaz: mohu pro výrobu želvího stolu použít kombinaci skla a laminované dřevotřísky? Mluvila jsem teď s panem truhlářem, který me varoval, že udělal laminovou klícku pro klientovy papoušky, kteří následkem okusování svého domečku do jednoho poumírali :-/

lamino je nejdražší ale pro tvůj případ nejlepší, kup bílé min. na 18mm silné dřevotřísce, styčne rohy zatři akv.silikonem,viditelné hrany ohranovat, voda se nesmí dostat na hrany, jinak je to umělina vodě odolná. Dokonce víc než OSB a ostatní velkoplošné dř. materiály. chovu zdar marek:-?:-[