Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový skvělý web

Ahojte,
chtěl bych vás upozornit na zbrusu nové stránky Jirky Jetmara, který se konečně odhodlal nepsát jen odpovědi v diskusích, ale sestavit dokonalý web o želvách středozemního typu. :-) Je vidět, že si s tím dal móře práce a všechno je stále živé. A hlavně: tolik fotek, jako tam, určitě dlouho neuvidíte. O to je to hezčí :-).
Takže zkuste:
www.zelvykh.wbs.cz
;-)

no to je bomba,konečně člověk, který se řídí vlastním úsudkem jak chovat ten či onen druh živočicha. Z Vášich stránek je to jasně vidět, blahopřeji. Váš web je opravdu super, už se těším na jeho brzké dokončení, nebo alespoň dopracování.
Zajímá mě především Váš způsob inkubace, někde jsem viděl, jak ukládáte vejce jen tak na plato do inkubátoru, je to tak? děkuji Marek