Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak se vám koupou hadi?

Tak mě napadlo, že tu není nic o koupání hadů a přitom u nás je to vždycky zážitek. Zajímalo by mě, co ke koupání používáte a jestli se to vašim svěřencům líbí. Právě jsem totiž vykoupala zakalenou Hadičku a jako vždy se jí to nelíbilo. Má někdo jiné zkušenosti?

Jak moc musí být pozadí ostré, aby mohlo ovlivnit svlek? ne že bych to chtěla zkoušet :!: . No ale jestli to tím není, to se projeví při dalším svleku. Kupuju nový větší terárko už s hotovou stěnou a budu mít v tomhle ohledu čisté svědomí.

V tom pozadí bych chybu nehledal. Vypadá že ty výstupky jsou relativně tupé. V mém terárku bych určitě také našel nějaký ten ostřejší výstupek (nějaká hrana šutru, hrana dřeva....), ale hada to při svleku nijak neovlivní pač: týden před tím než se sveleče tak jen leží schovaný a hned jak vyjede úkritu tak z něho ta kůže "sjede" :-D ..... nemá prostě čas si ji nikde natrhnout.