Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Python reticulatus jampeanus

cus lidi mate nekdo nejaky zkusenosti s temito hady...,na netu nic nemuzu najit tak se obracim na vas a to ohledne chovu,vel. teraria,povaze a podobnym vecem...dikec honzin

Terárko by stačilo. No a s tou agresivitou, u importů nic divného, ale ani NZ i normálních velkých mřížkatic nejsou žádní beránci a ke kousnutí daleko nejdou. Viděl jsem na některých videích i velmi krotké mřížkatice, ale na živo jsem zažil samé, kterým jaks nedržel hlavu, tak neváhaly. Když byl člověk blíž než metr, tak to bez koštěte zavánělo rafnutím]:).