Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz na krmeni hroznyse kralovskeho

dobry den mame 3.roky stareho hroznyse kralovskeho meri 2.2m jeto samec posledni 2.mesice odmita potravu sni jen jednoho mensiho potkana za 3.tydny pritom normalne jedl 4.potkany jednou za 3-4.tydny jinak vypada zdrave pravidelne se svleka i se vyprazdnuje predem moc dekuji za odpovedi

jo a jeste muj znamy mel tu krajtu tmavou asi 3,5m a umrela na cosi a nevim na co jo ale byla nadherna byla to samicka a byla hrozne klidna ale tlusta a to se mi na nich tak liby jo a moc vam preji hodne stesti ve vasich chovech a at se vam dari... a dekuji za vase odpovedi a rady, zase sem o neco chytrejsi, ale porat se mam co ucit.