Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz na krmeni hroznyse kralovskeho

dobry den mame 3.roky stareho hroznyse kralovskeho meri 2.2m jeto samec posledni 2.mesice odmita potravu sni jen jednoho mensiho potkana za 3.tydny pritom normalne jedl 4.potkany jednou za 3-4.tydny jinak vypada zdrave pravidelne se svleka i se vyprazdnuje predem moc dekuji za odpovedi

No to me taky napadlo ale ta prave muze dorust az 6,5m a prave se bojim ze by mi prerostl pres hlavu jinak je uplne dokonalej:-D:-D:-D. Jo a ja jen nevite jakto ze ten muj hroznys je starej asi tak 6let a meri jen neco malo pres 2m:-(...

Jo tak to vam moc dekuji, me se totiz hrozne moc libi. Ty 4,5m je tak akorat pro me to bych jeste zvladl, ale treba tech 6m a vic bych asi sam nezvladl:-[ a vy mate treba tu krajtu tmavou nebo neco takovyho? A jak je kdystak stara, kolik meri avazi teda jestli ji mate nebo treba nejakyho jinyho hada dekuji moc:)):)):)):-D:-D:-D.

No 4 m jsou na zvládnutí v jednom celkem nadoraz a párkrát už mě takový had dal zabrat a asistence při odmotávání z mého těla byla poměrně užitečná. Pokud se s tak velkým hadem manipuluje, vůbec není od věci, aby tam ještě někdo byl. Nejde ani tak o to, že by uškrtil, to asi ne, ale někdy je celkem obtížné ho při šikovném obmotání druhé ruky sundat a mohlo by dojít k poranění chovatele nebo hada.
Pokud máš zájem a jsi od někud poblíž, tak mláďata světlé tygrovky (P. m. molurus) prodáváme v zoo Plzeň.

no ja to jako myslel jen obrazne jako ja bydlim s rodici a bratrem, ktery se zajima o hady temer stejne jako ja a to ja je chci az casem protoze chci jeste hroznu samicku do paru a tak sem se zamiloval do techto zviratek a myslim ze se me nikdy nezbavy ale snazim se se o ne dobre postarat snad se jim u me liby jako mam jeste pavouky a i jiny zvyratka ale hady miluji nejvic

jo a jeste muj znamy mel tu krajtu tmavou asi 3,5m a umrela na cosi a nevim na co jo ale byla nadherna byla to samicka a byla hrozne klidna ale tlusta a to se mi na nich tak liby jo a moc vam preji hodne stesti ve vasich chovech a at se vam dari... a dekuji za vase odpovedi a rady, zase sem o neco chytrejsi, ale porat se mam co ucit.