Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úprava vody

Zdravím všechny.
Potřeboval bych slyšet nějaký názor jak upravit vodu do teraria.
Jedná se o tropické terárium pro felsumy.Stačí vodu jen odstát? Nebo i převařit? Máte ještě nějaké fígle? Děkuji za odpověď.

Já to nějak nechápu....všichni říkají, že nej je dešťovka. Máme vlastní studnu (nechlórujeme) a řekl bych, že je to určitě lepší než dešťovka, která propadne tím svinstvem atmosféry. *pro ty kdo by chtěli říct, že i voda v studně propadla ovzduším-přečistila se přes horniny;-);-)

Studniční voda může být velmi tvrdá, zatím co dešťovka je měkká (nezanechává vodní kámen na skle), samozřejmě je lepší zachytávat až vodu po nějaké době deště, aby jsme právě nechytali ta svinstva, která se při větším dešti spláchnou poměrně rychle. Pokud máte někde sud, tak tam ale té "špinavé" vody je minimum, jen z počátku deště a zbytek je čistý a dostatečně se to naředí.