Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmíte pískomily? - vaše zkušenosti?

Zdarec.
Kamarád má jaksi přebytek pískomilů...
Chci s nimi zkusit krmit moje hroznýše....
Velikost potravy by odpovídala,jen jsem tento druh krmení ještě nezkoušel a taky mám krapet obavy zda jejich aktivita a pohyblivost moje hady neodradí..
A to ještě nevím, jak se bude tento poměrně hbitý prcek bránit .....???
Máte s tím někdo zkušenosti?
Dík.
Jarous.

Nazdar Jarouši, pískomily příležitostně krmím jak hroznýše, tak třeba psohlavce a nikdy nebyl sebemenší problém ;-) Naopak se mi zdáli méně aktivní v obraně a míň nebezpeční pro hada, než třeba odrostlí potkani. Takže podle mě je v pohodě zkrm.:x: