Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ceske drahy - nedorucena zaslika

Zdravim, vyvstal mi takovy problem. Prozatim jsem mel s inter kuryrem CD dobre zkusenosti a proto jsem je vyuzil i pro prepravu hada ktereho jsem si objednal. Jde o Morelia viridis, cca 6 mesicni holku ( pro ty kteri by mi chtela vytykat dopravu vlakem podotykam, ze spoj mel uvedene 4 hodiny cesty a autem to mam do mista odkud byla odeslana cca 5, takze bych si autem fakt nepomohl)Mila zlata morelka mela prijit ted kolem desate vecer, na vlakac jsem prijel ( to ze mi nenahlasili avizo ignoruju) a ptam se po baliku. Pani cela vystrasena mi povida, ze nekdo z CD balik prelozil na spatny spoj, tudiz had bude na miste cca zitra v sedm rano.Zajimal by mne jak takovou situaci resit, myslim si, ze nejsem jediny kdo vyuziva CD pro prepravu svych zvirat, ale uznavam, ze v tomto pripade jsem asi udelal chybu. Ptam se proto, jeslti mam balik rozbalit primo pred tou zenskou co mi ho vyda a atskutecne vidi jak to dopadne, nebo jestli by stacilo vse nafotit ( rozbalovani baliku atd).
Ja osobne doufam ve stastny konec, ovsem pocitam i s nejhorsim.
Dekuji za vase nazory
Redsnake

Zdravim, tak jsem chtel dnes nechat na zkousku u viriny hole na noc, a sotva co jsem ho tam dal, tak uz na nem byla omotana.))mno neni to parada?Vypada to, ze ji snad slecna krmila prez den, jinak si to neumim vysvetlit....6 mesicu nezere a tady se najednou takhle rozezere:)
[www.reptilweb.xf.cz/fotky/zmensena8.jpg]

Taky jsem ten inzerát viděl, ale neodpovídal jsem na něho. Jsem ale rád, že had je v dobrých rukách, a doufám že se ti ta péče co mu věnuješ vrátí a hadík se z toho dostane a vklidu bude žít dál Držím palce.