Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz

Ahojky slysel jsem ze se nema davat mys nebo krmeni rukama pac by mohl had zautocit na ruku je to pravda??

Samozřejmě,hadi jsou při krmení tak rozdráždění,že útočí na vše co se hýbe.:))
Ne,tak párkrát už mě had při krmení kousnul,většinou to bylo mojí neopatrností,nebo jsem pospíchal.Jestli máš jednoho hada,tak by se ti to stát nemuselo.Jde o to,že bud had cítí z tvé ruky pach hlodavců,nebo reaguje na její pohyb.Stačí si před krmením umýt ruce mydlem a hlodavce dávat do terárií třeba peánem.Nedělat prudké pohyby.;-)

JJ takhle si mě jednou spletla ,,taeniurka''(cca 2m) s kořistí...obtočila mi ruku::)a utahovala smyčky...polykala mi prostředníček až se dostala ke dlani kde se to ne a ne podařit polknout...po 10 minutách ve vode to vzdala...ale ve vane bylo krve (Ze mně samozřejmě) jako po zabijačce]:). Tato metoda nechtěné gastroskopie není zrovna nejvhodnější:))Nechci nikoho strašit jsou i hadi , kteří svůj omyl brzo prokouknou a poohlížejí se po skutečné kořisti , no některým to chvilku trvá:-D