Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz

Ahojky slysel jsem ze se nema davat mys nebo krmeni rukama pac by mohl had zautocit na ruku je to pravda??

JJ takhle si mě jednou spletla ,,taeniurka''(cca 2m) s kořistí...obtočila mi ruku::)a utahovala smyčky...polykala mi prostředníček až se dostala ke dlani kde se to ne a ne podařit polknout...po 10 minutách ve vode to vzdala...ale ve vane bylo krve (Ze mně samozřejmě) jako po zabijačce]:). Tato metoda nechtěné gastroskopie není zrovna nejvhodnější:))Nechci nikoho strašit jsou i hadi , kteří svůj omyl brzo prokouknou a poohlížejí se po skutečné kořisti , no některým to chvilku trvá:-D