Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta královská Svlek

Chci se zeptat mam neustale problémy se svlekem krajty královské nikdy se nesvlékne pořádně.Jakou doporučujete vlhkost při zakalení. Teplota přes den kolem 29 v noci kolem 23. dik za rady

Zdravím Vás,musim se pochválit,že mám za sebou první svlek mé Krajty král.Sofie.Kterou sem si pořídil náhodně.Je jí 2,5 roku.Pořádně sem nevěděl jak na to,ale po pročtení spousta rad v poradně sem jí vytvořil podmínky..vlhkost 70až80prc.teplota v chladnějším mistě tak 22až25cels.v teplé části terária kolem 28až33.Výsledek po pěti dnech v těchto podmínkách..svlečka celá,za hlavou trošku roztržená asi 10cm,pak celková délka 131cm.Jo a jéště sem ji 2x denně mírně rosil vlažnou vodou.Takže bez problému a znovu se těším na další svlek.