Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem projev předávkování vit A

Ahoj,tak jsem možná našla další příčinu špatného svleku u mý krajty. Všechno základní mám docela ošetřeno, tak hledám něco jiného. Včera jsem četla nějaký článek o první pomoci hadům a bylo tam o předávkování vitaminem A: "Suchá zhrublá kůže, cáry staré kůže". A jelikož had dostává občas vitaminový olej, kde je i áčko, tak jsem se chtěla zeptat, jestli to může být ono. (No to je asi blbá otázka, ale...:-/) Co si o tom myslíte? Zároveň má na pár místech šupiny "zhrublé" (už se to tu řešilo).
Ty vitaminy dostává, protože jsem je měla už doma, myslím si, že mu čas od času nemůžou uškodit.
přidávám fotku těch šupin, kdyby někdo ten problém poznal.
[http://img510.imageshack.us/img510/3734/upiny1ir9.j pg]

No tak můžu poreferovat jak se vyvíjí stav hada. Dneska se Hadička svlékla a to dost nečekaně. Vlhkost měla 50%. Takže opravdu nic moc. A svlek? Od minula se ještě zlepšil a už je vcelku (až na pár kousků a až na hlavu, která se ale stejně svlékla sama). Takže já jdu zejtra slavit :beer: a had dostane potkanče :-). Foto zítra dodám, jen se mi už nechce běžet pro foťák...