Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovka

Dobrý den,mám asi 50cm dlouhou korálovku sedlatou a dva měsíce už nežere,odmítá živá i mrtvá holata, ani si jich nevšimne. Pouze pije vodu a večer slídí po terárku. Před týdnem se svlékla a vypadá zdravě. Nevím si s ní rady. Prosím poraďte mi.:-/

Zdravím,
a před tím ti žrala nebo za dobu co ji máš vůbec? Je možný, že ji holata nezajímají,zkus jí předložit něco pohyblivého a osrstěného , už osrstěnou malou myšku. Nebo zkus potkaní hole, malého křečka,naříznuté hole, různé druhy potravy...třeba se na něco chytne.Nebo další věc, v jakých ji máš podmínkách ( teplota atd. )to by taky mohla být příčina.Takhle těžko říct.

Dík za odpověď.Před tím žrala živá už truchu osrstěná holata, mrtvých si nevšímala, ale nebyl s ní problém.Teplotu má přes den kolem 27-28 stupňů a v noci kolem 21-22 stupňů.Podklad má kamínky s prašelinou.