Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovka

Dobrý den,mám asi 50cm dlouhou korálovku sedlatou a dva měsíce už nežere,odmítá živá i mrtvá holata, ani si jich nevšimne. Pouze pije vodu a večer slídí po terárku. Před týdnem se svlékla a vypadá zdravě. Nevím si s ní rady. Prosím poraďte mi.:-/

Dík za odpověď.Před tím žrala živá už truchu osrstěná holata, mrtvých si nevšímala, ale nebyl s ní problém.Teplotu má přes den kolem 27-28 stupňů a v noci kolem 21-22 stupňů.Podklad má kamínky s prašelinou.