Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlhkost pro Elaphe guttata

Zdravím,

v teráriu pro 2 měsíce staré Elaphe guttata mám vlhkost v noci 100%,ve dne cca.80%. Jako substrát jsem použil lignocel, časem určitě lignocel vyschne,ale nevím jestli teď tak vysoká vlhkost nemůže hadičkám ublížit.Teplota ve dne 25-27 a v noci 22-24 stupňů.
Děkuji za radu

On taky asi bude problém v malých ventilačních plochách, ne? Jinak by to během dvou tří dnů dostatečně vyschlo. Špatný větrání to je jeden z velkých neduhů většiny terárií (bohužel i od profesionálních firem) a s tím se vezou další, někdy zdánlivě nesouvisející, problémy.