Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomóóc - podivné chování T. hermanni

Ahojky všem,
prosím Vás, nevíte někdo co může být hermance, když stále otvírá hubu, vyluzuje pisklavé zvuky a tváří se, že se dáví, nakonec opravdu trochu zvrací. Vydechuje prudce nosem, nic jí od nikud neteče, vyměšování doposud v absolutním pořádku. Nepije, nežere. Od včerejška od večera celou noc a celý den, bez ustání stále - tedy zvracela doslova 2x.Zkrátka to vypydá, jeko kdyby jí někde něco uvízlo a nešlo to tam ani ven.Celý krk do dohledna průchodný. Ještě se furt drása předníma nohama do huby. Prosím, jestli někoho něco napadne, nebo se už s tím setkal napištemi prosím. Dík moc!
Změna předmětu, původně: Pomóóc (GG) (GG) (carlos)
PS: pro příště....http://tera.poradna.net/question/view/13189-dotaz-t rochu-jinak (GG)
[mod]Změna kategorie, původně: Želvy (carlos)

Zkus jí nabídnout nejdříve nějakou pochoutku. Pokuť ani to vyhledej veterináře, může to být "střevní chřipka" nebo může mít vnitřní parazity, prohlídni si jí, vykoupej ji, jestli v záhybech kůže nemá parazity.