Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmení

Zajímalo by mě jak potkany,nebo "žrádlo" vůbec,zabijíte pokud je to potřeba?To s nima mrsknete o zeď?:-D Z holátka by toho moc nezbylo nebo jo?

Juuu.teda,to je ale ošklivý...
Chudačci myšičky,no ale když to jinak nejde:))
Jen aby se to povedlo napoprvy,nechtěla bych s ní mlátit 10minut.
A s holátkama taky jo?jen mi není uplně jasná ta technika hodu,vzít a mrsknout proti zdi,podlaze?miminko ani žádnej ocas skoro nemá...::)

Hmm Mě když jednou kousla myš gutku tak sem ji pak další omračil a ona si jí ani nevšimla ::) Prostě jak to neběha tak to moji hadi nechtějí naštěstí jsou už šikovnější a kousnout se nenechají. Asi se poučili a hrozna to je vůbec drak ten se s tím nepaře. A jistě to je v jeho případě rychlejší nežli o zed ]:) Tak že neomračuji a sem rad že to dělat nemusím ( zatím )