Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podivné chování zakrslého králíka

Ahoj,měl bych dotaz.Před týdnem jsem koupil synovi krátkouchého zakrslého králíka asi tři dny odstaveného.První dva dny byl v pohodě ale potom občas když jsem před něj dal do výběhu ruku tak mi po ní vystartoval a začal mě do ní kopat předníma packama,tak bych mě zajímalo jetli to byla pro něj hra,nebo obrana.Díky za odpovědi.

někteří králíci to dělají. Někdy pomůže změna steliva v záchodku, a někdy nepomůže nic...mě to ramlice taky rozhazovala. Sice chodila na záchodek, ale pak to z něj zas vyházela. No a někteří králíci na záchodek kašlou...holt to jsou zvířátka, dělají si co chtějí.