Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podivné chování zakrslého králíka

Ahoj,měl bych dotaz.Před týdnem jsem koupil synovi krátkouchého zakrslého králíka asi tři dny odstaveného.První dva dny byl v pohodě ale potom občas když jsem před něj dal do výběhu ruku tak mi po ní vystartoval a začal mě do ní kopat předníma packama,tak bych mě zajímalo jetli to byla pro něj hra,nebo obrana.Díky za odpovědi.

...rozhodně nestrkat ruku do jeho "teritoria"!!!jednak si ho chrání a pak je králík velmi lekavý...musíte na něj v klidu mluvit a pomalé pohyby,nejraději ho pust´te nejprve ven a pak mu poklidťe jeho klec atd...králík má pubertu kolem 4měsíce a déle...máme také samce,ten zas sedí a dupe na místě zadníma nohama...

Dobrý den,ráda bych vás požádala o radu,před 5dny jsme si pořídili 9týdenního zakrslého králíčka.Chtěla jsem ho zvykat na zelené a zelinu,a asi jsem mu dala víc listů pampelišky a dvě kolečka mrkve a včera mi dostal průjem.Nyní mu dávám jen seno a vodu.Chtěla jsem se zeptat, mohla bych mu dát slabý čaj ze směsi-nať máty peprné,nať meduňky,květ heřmánku,list slézu,kůra skořice,kořen lékořice,zda by mu to pomohlo na žaludek,střeva.Děkuji.

někteří králíci to dělají. Někdy pomůže změna steliva v záchodku, a někdy nepomůže nic...mě to ramlice taky rozhazovala. Sice chodila na záchodek, ale pak to z něj zas vyházela. No a někteří králíci na záchodek kašlou...holt to jsou zvířátka, dělají si co chtějí.