Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama vousatá

Ahoj. Mám problém se svojí agamkou... Normalně mi žere třeba pět až osm cvrčků denně a asi tak hrst nastrouhané mrkve. Ale dneska ráno dostala cvrčky po kterých se ani neotočila... Tak jsem ji dal mrkev kterou asi po hodině vykálela nestrávenou! Mám o ni strach protože ji mam od ledna a todle se mi ještě nikdy nestalo. Jestli o tom někdo něco budete vědět prosim napište! Předem děkuji.

Zdravím,to že ti nežrala agama jeden deň je o.k. vôbec ju nekrm denne, stačí každý druhý deň. Ja mám dve fúzatky jednu už skoro štyri roky druhú asi ako ty, nekrmim denne a sú vo výbornej kondičke. S tou mrkvou súhlasím s predchádzajúcou radou a tiež s ostatným čo sa tam spomenulo preto to nebudem opisovať. Svrčky doplňaj aj iným hmyzom a skús aj kúsky mäsa, ale pozor nie moc lebo majú sklon tlsnúť. Moje sú voľne pustené asi päť krát do týždňa tak majú pohybu kolko treba. ovocie a zeleninu dávaj a uvidíš čo jej bude chutit najviac. A ešte jedna vec, pomaly je jeseň v plnom prúde a ide čas zimovania, možno aj preto ti pomaly bude žrať menej, sleduj to a napíš.