Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pískomil veverkoocasý

Prosím o pomoc.Mám dva cca roční pískomily veverkoocasý.Jsou to dva bratři,žijící spolu celý život.Nikdy se to nedělo až dosud.Začaly se prát tím způsobem,že stojí proti sobě a rasí se předními tlapičkami nebo se honí po celé kleci.Mají dost velkou klec,na to,že jsou jen dva.Spíš Pišta honí Fištu než naopak.Bohužel Fišta teď skoro nespí v domečku a bojím se,že nespí vůbec-Jednou jsou úplně v klidu,mazlí se spolu ale najednou už jsou zase v sobě.Budu moc vděčná za rychlou odpověď.

Ahoj taky mam dva chlapy brachy. Přesně jak říkáš rok v poho teď se začali prát a honit. Také jen jeden toho druhého ne naopka. Klec je velká takže jsem myslela že o teritorium to není - pomohl ale druhý baráček. V době sporů se mi do něj ten utlačovanej pískomil odstěhoval a teď zase už bydlí v jednom... Když mají zase období rvaček zaleze si ten mrňous do druhýho domku ( takže mám v akva dva domečky a dva pískáče ). Mě to pomohlo snad i Vám...Zdravím.