Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mlade gekoncika

Pekny den, potrebovala bych nejakou radu, co se svym gekoncikem. Stale se schovava, neda se vzit, utika, piska a kouse. Pritom jsem ho driv chovala, jemne a bez problemu.co ted delam spatne?mohl si dovyknout, kdyz se dlouho nechoval?a jak ho chytit?predem dekuji
Martina

Na muckání jsou králíci, morčata, čivavy a jiná chlupatina (i když ani u nich se to nemusí přehánět). Gekončík na tahání nevidí nic příjemného a nechápu proč byste ho tak chtěla zbytečně stresovat, pokud jasně dává najevo, že o to nestojí. Prostě ho nechte v klidu žít v teráriu, pozorujte a pokud ho potřebujete nutně z nějakého důvodu chytit, tak to lze normálně do ruky, případně nahnat do krabičky.