Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 100%heteroalbino boa

Ahoj.
Co to znamená 100% heteroalbino a jaká by z toho případně vzešla mláďata při spojení s obyčejným mixem? - Jen tak hypoteticky..Dík.J.

jen bych doplnil,.........polopatisticky 25% - albini, 50% - stepitelna na albino a 25% - normalni, tzn. normalne zbarvena jsou matematicky 75%, ze kterych sou 2/3 heteroalbini, dale tzn. dva kusy ze tri sou stepitelni albino, neda se ale poznat, ktere................., tudiz se oznacuji jako 66% heteroalbino.

Ach jo, ...tak jeste jednou. Mas samicku 100% hetero PIED, ta se spari se sameckem 100% hetero PIED, dejme tomu, ze samicka ti da 8 vajicek, z toho 2 vylihla mladata budou zbarvene PIED (to je ten vysledek 25 %), zbytek bude zbarven normalne-prirodne, "ale" to jsou ti 66% hetero PIED, ....tzn, ze je u nich 66% sance hetero PIED.

No, asi to nechapes. Piebaldove jsou proste piebaldove. Jisty si byt muzes, ale to je relativni, ...to zalezi taky na duveryhodnosti chovatele, od ktereh hetera mas.... to tu ale rozebirat nebudu.

Kdyz bych pak sparil ty s bilou kresbou, tak mam vlastne co?

Pokud by jsi paril PIED x PIED, tak mladata budou jenom PIED.