Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zápach u suchozemských želv

Prosím,můžete mi poradit.1/2 roku vlastníme 2 želvičky (testudo hermani)
1 rok staré.V poslední době nás doma oravuje někdy až neskutečný zápach.Nepomáhá
ani častá výměna podestýlky,ani změna podestýlky.

Dobrý den,
nám strašně zapáchalo terárko když jsem zkoušela do něj dát jako podestýlku terarijní písek.:-))Pomohla změna podestýlky, žádná jiná už nezapáchala, ani když jsem byla těhotná. :-)):-)