Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Encyklopedie hadů

Už delší dobu vybírám jakého hada si pořídím...

Šla jsem přes morelia viridis- skrz zkušenosti a finance nechám do budoucna;-)
přes psohlavce orinockého- ten se mi moc líbí a ještě nad ním pořád uvažuju,je ale dosti agresivní stresák
pak boa c.,ale pořád se nemůžu nějak rozhodnout...
A hledala jsem na internetu nějaký přehled chovaných hadů tady u nás,ale nějak jsem nenašla..Nevíte o nějaké takové stránce?A také můžete psát své názory,rady jakého hada si třeba pořídit... :-D
Díky

A co Epicrates cenchria Hroznýšovec duhový? Je menší než boa c. a bezproblémový chovanec. page1.htm
halapremek: toho černého mám zamluveného já a nemám v úmyslu si to rozmejšlet, spíš sháním ještě samičku v podobné barvě nebo do červena, abych vytvořil s těma co mám doma nepříbuzné páry :))