Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama Vousatá

Ahoj všichni,jsem tu nový a začínám s agama vousatýma.Chci se zeptat, jak velkou mají mít vlhkost v terárku a co byste mi doporučily k udržení vlhkosti (nějaký vodopád,mlhovač...atd.) Děkuji za odpovědi:-)

Hlavně mláďata potřebují tak obden jemně porosit, aby se dost napily, ne každá pije ochotně z misky a také jim to pomáhá při svleku, který je pro mláďata velmi důležitý. Při příliš nízké vlhkosti se mohou mláďatům špatně svlékat prsty a špička ocásku a může dojít k jejich zaškrcení a odumření.
FildaV: Bacha poušť neznamená jen sucho, v noci a brzo ráno tam většinou kondenzuje rosa a vlhkost stoupá, o vysoké vlhkosti v norách ani nemluvím.