Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klapavka obecna

Ahoj,
mae doma asi tri roky stare klapavky obecne a momentalne se nam u jedne objevil takovy problem ... oproti druhe ma znacne nafoukle telo (viz obrazek img209.imageshack.us). Poradte prosim jestli je jen moc krmena (druha vypada naprosto normalne) nebo jestli muze jit o nejakou nemoc, pripadne co delat pro to aby byla zase vpohode. Diky moc za vase odpovedi, Milan

Já bych řekla že má moc vody nejlepší by bylo zkusit ubrat trochu vody treba tak aby kdyz se pozvedne se mohla v pohode nadechnout pokud si rikal ze porad leze na sous tak to bude asi k vuli tomu ze má moc vody zkus trochu ubart a uvidis a podle toho taky kolik ma voda stupnu dbej na to aby voda nemela min nez 20 stupnu ono je to i tam malo ale kdyby to kleslo na min tak je to spatny normalni teplota by mela bejt tak asi 23 stupnu